Podmínky / STORNO

!!!   FAKTURY PRO PODNIKY/ / FKSP VYSTAVUJEME   !!!

.U všech objektů je PŘEDEM možná domluva : přistýlek, většího počtu osob,zvířecích miláčků.....bez předchozí domluvy může být nenahlášené zvíře,nebo vyšší počet osob než je kapacita objektu důvodem k navýšení ceny,nebo ukončení pobytu/ neubytování bez náhrady.

DOMÁCÍ MAZLÍČCI- bez předchozí domluvy nebudou akceptování.   

STORNO POBYTU : 

Uzavřením smlouvy se rozumí platba zálohy na účet pronajímatele. Záloha činí 50% z celkové ceny.

Zájemce má možnost uzavřít -Pojištění storna - to se vztahuje  na zrušení pobytu, ale i pro přerušení během pobytu nebo onemocnění i v den příjezdu i během něj. 

Veškeré pobyty a jejich případné storno ve všech našich objektech lze pojistit  již za několik DESÍTEK korun. Lze pojistit zálohu v plné výši až do dne příjezdu nebo i na přerušení během pobytu. Nestane se tak, že například den před příjezdem Vám nebude vrácena záloha, nebo celá částka za pobyt. Pokud se tedy stane, že nebude zájemce moci na pobyt přijet, nebo například onemocní během pobytu, lze toto krýt z pojištění

https://www.e-chalupy.cz/pojisteni-storna

Popřípadě vlastní pojišťovna.

Pojištění storna cesty se sjednává pro případ finanční ztráty, kterou představují náklady, které musel host nenávratně vynaložit v souvislosti se zrušením cesty, které v této souvislosti nenávratně vynaložil na ubytování, jelikož se uhrazená záloha na pobyt nevrací.

AXA s 50% slevou.