Podmínky / STORNO

!!!   FAKTURY PRO PODNIKY/ / FKSP VYSTAVUJEME   !!!

.U všech objektů je PŘEDEM možná domluva : přistýlek, většího počtu osob,zvířecích miláčků.....bez předchozí domluvy může být nenahlášené zvíře,nebo vyšší počet osob než je kapacita objektu důvodem k navýšení ceny,nebo ukončení pobytu/ neubytování bez náhrady.

DOMÁCÍ MAZLÍČCI- chápeme že majitelé chtějí dovolenou strávit se svým zvířecím členem rodiny, jsou nám v některých objektech vítání, ale pouze za dodržování určitých podmínek.

NESMÍ zůstávat sami v objektu( bojí se cizích pachů, ničí vybavení či škrábou na dveře a podobně) !!!!!!  Nesmí lezt do postelí, okusovat nábytek, ničit , nutný je úklid exkrementů kolem objektů. Zodpovědný páníček jistě pochopí. Vždy je nicméně nutný dotaz předem, dle rasy, typu objektu a počtu zvířat. Bez předchozí domluvy nemusí být akceptování !!!! 500.- mazlíček/pobyt. 

STORNO POBYTU v České Republice : 

Zálohy na pobyty při locdownu vracíme v plné výši, popřípadě voucher na celou výši zálohy . 

Pojištění se vztahuje i na přerušení během pobytu nebo onemocnění i v den příjezdu i během něj. Vztahuje se i na onemocnění COVID a také na pozitivní PCR test ať už doma nebo v době dovolené.

Veškeré pobyty a jejich případné storno ve všech našich objektech lze pojistit  již za několik DESÍTEK korun. Lze pojistit zálohu v plné výši až do dne příjezdu nebo i na přerušení během pobytu. Nestane se tak, že například den před příjezdem Vám nebude vrácena záloha, nebo celá částka za pobyt. Pokud se tedy stane, že nebudete moci na pobyt přijet, nebo například onemocníte během pobytu, lze toto krýt z pojištění.

Pojištění storna cesty se sjednává pro případ finanční ztráty, kterou představují náklady, které musel host nenávratně vynaložit v souvislosti se zrušením cesty, které v této souvislosti nenávratně vynaložil na ubytování, jelikož se uhrazená záloha na pobyt nevrací.

AXA nyní s 50% slevou.