Podmínky / STORNO

FAKTURY PRO FKSP VYSTAVUJEME

.U všech objektů je PŘEDEM možná domluva : přistýlek, většího počtu osob,zvířecích miláčků.....bez předchozí domluvy může být nenahlášené zvíře,nebo vyšší počet osob než je kapacita objektu důvodem k navýšení ceny,nebo ukončení pobytu/ neubytování bez náhrady.

DOMÁCÍ MAZLÍČCI-poplatek  300.- zvíře/pobyt. NESMÍ zůstávat sami v objektu !!!!!!  Nesmí lezt do postelí, okusovat nábytek, ničit vybavení,zástávat sami v objektu/apartmánu...zejména psi se bojí cizích pachů a snaží se proškrábat dveřmi atd...nutný je úklid exkrementů kolem objektů. Zodpovědný páníček jistě pochopí - pak jsou nám mazlíčci vítáni :). Vždy je nicméně nutný dotaz předem, dle rasy, typu objektu a počtu zvířat. Bez předchozí domluvy nemusí být akceptování !!!! 

---

STORNO POBYTU :

Pojištění pobytu lze sjednat v den zakoupení, nebo max do 60 dní před pobytem /např. pobyt od 1 července sjednaný  1.ledna není nutné pojistit ihned při koupi, ale stačí do 30.4. V případě pobytů zakoupených později, tedy méně jak 60dní před příjezdem, je pojištění nutné sjednat v den zakoupení.

Popřípadě nabídneme pobyt zpět do prodeje - pokud se prodá za stejnou cenu, je vrácena plná částka, pokud by byl prodán za nižší LAST minutovou cenu, pak je vrácena poměrná část.

Více info o pojištění a stornu rádi zodpovíme při rezervaci. TEL: 603262808