Podmínky / STORNO

FAKTURY PRO FKSP VYSTAVUJEME

.U všech objektů je PŘEDEM možná domluva : přistýlek, většího počtu osob,zvířecích miláčků.....bez předchozí domluvy může být nenahlášené zvíře,nebo vyšší počet osob než je kapacita objektu důvodem k navýšení ceny,nebo ukončení pobytu/ neubytování bez náhrady.

DOMÁCÍ MAZLÍČCI-poplatek  300.- zvíře/pobyt. NESMÍ zůstávat sami v objektu !!!!!!  Nesmí lezt do postelí, okusovat nábytek, ničit vybavení,zástávat sami v objektu/apartmánu...zejména psi se bojí cizích pachů a snaží se proškrábat dveřmi atd...nutný je úklid exkrementů kolem objektů. Zodpovědný páníček jistě pochopí - pak jsou nám mazlíčci vítáni :). Vždy je nicméně nutný dotaz předem, dle rasy, typu objektu a počtu zvířat. Bez předchozí domluvy nemusí být akceptování !!!! 

---

STORNO POBYTU :

Pojistné podmínky storno pobytu u pojišťovny  Allianz  : 

Pojištění stornovacích poplatků kryje náklady na cestu, které zaplatíte poskytovatelům cestovní služby (např. za letenky, ubytování, výlety aj.) a které Vám v případě zrušení cesty nejsou v plné míře vráceny. Důvod zrušení cesty, na který se pojištění vztahuje, je zejména onemocnění nebo úraz pojištěného, jeho dětí, nebo vážná událost v rodině. Všechny případy jsou definované v pojistných podmínkách. Pojištění je se spoluúčastí 20 %.

Upozornění: pojištění stornovacích poplatků lze sjednat nejpozději následující den po zaplacení cestovní služby. V tentýž den je také nutné uhradit pojistné. Pokud si kupujete cestovní službu dlouho dopředu, netrváme na dodržení této podmínky, pojistíte-li si storno zájezdu nejpozději 60 dní před plánovaným zahájením cesty (včetně zaplacení pojistného). Nesmí to však být víc než 3 měsíce od zaplacení cestovní služby.

 

POPŘÍPADĚ NABÍDNEME POBYT ZPĚT DO PRODEJE. POKUD SE PRODÁ ZA STEJNU CENU, VRACÍME PLNOU ČÁSTKU.  VÍCE INFO NA 603262808