Podmínky pobytu

Vratná kauce je vyžadována u všech objektů ( zejména u hostů /  skupin mladších ročníků může být vyšší).  BEZE ŠKOD JE PLNĚ VRACENA !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!! U všech objektů je PŘEDEM možná domluva : přistýlek, většího počtu osob,zvířecích miláčků.....bez předchozí domluvy může být nenahlášené zvíře,nebo vyšší počet osob než je kapacita objektu důvodem k navýšení ceny,nebo ukončení pobytu/ neubytování bez náhrady.

---

DOMÁCÍ MAZLÍČCI-poplatek  300.- zvíře/pobyt.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NESMÍ zůstávat sami v objektu !!!!!!

Nesmí lezt do postelí,okusovat nábytek,ničit vybavení,zástávat sami v objektu/apartmánu...zejména psi se bojí cizích pachů a snaží se proškrábat dveřmi atd...nutný je úklid exkrementů. Zodpovědný páníček jistě pochopí - pak jsou nám mazlíčci vítáni :). Vždy je nicméně nutný dotaz předem,dle rasy,typu objektu a počtu zvířat. Bez předchozí domluvy nemusí být akceptování !!!! 

---- 

Delší čí krátkodobé pobyty,rezervace více objektů pro větší počet osob,opakované pobyty a další přání.... ceny na dotaz,rádi nabídneme dle poptávky.

Faktury pro zaměstnance,kde podnik přispívá na vyžádání vystavíme !!!

---

STORNO POBYTU :

Storno pobytu včetně cesty, zavazadel, úrazu atd... lze pojistit u pojišťovny !!!!! Popřípadě je termín opět nabídnut do prodeje a pokud se obsadí, vracíme plnou částku, nebo poměrnou část, pokud by byl prodán za nižší Last minutovou cenu. Více info na dotaz rádi zodpovíme při rezervaci. TEL: 603262808