Podmínky pobytu

Ceník jednotlivých objektů je vždy uveden v textu konkrétního objektu,nebo v sekci LAST MINUTE  na horní liště.

VÁNOČNÍ A SILVESTROVSKÝ CENÍK - horní lišta stránky.   

Vratná kauce je vyžadována u všech objektů ( zejména u hostů /  skupin mladších ročníků může být vyšší).  BEZE ŠKOD JE PLNĚ VRACENA !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!! U všech objektů je PŘEDEM možná domluva : přistýlek, většího počtu osob,zvířecích miláčků.....bez předchozí domluvy může být nenahlášené zvíře,nebo vyšší počet osob než je kapacita objektu důvodem k navýšení ceny,nebo ukončení pobytu bez náhrady.

DOMÁCÍ MAZLÍČCI-poplatek  300.- zvíře/pobyt.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nesmí lezt do postelí,okusovat nábytek,ničit vybavení,zástávat sami v objektu/apartmánu...zejména psi se bojí cizích pachů a snaží se proškrábat dveřmi atd...nutný je úklid exkrementů. Zodpovědný páníček jistě pochopí - pak jsou nám mazlíčci vítáni :). Vždy je nicméně nutný dotaz předem,dle rasy,typu objektu a počtu zvířat. Bez předchozí domluvy nemusí být akceptování !!!!  

Delší čí krátkodobé pobyty,rezervace více objektů pro větší počet osob,opakované pobyty a další přání.... ceny na dotaz,rádi nabídneme dle poptávky.

Faktury pro zaměstnance,kde podnik přispívá na vyžádání vystavíme !!!

STORNO POBYTU - platbu / zálohu nevracíme.Storno pobytu včetně cesty atd... lze pojistit u pojišťovny ( např.proti nemoci,atd...)   !!!!!!!!!!!!!! Popřípadě je možné termín  přesunout na jiný pobyt v mimosezoně .(duben-květen,říjen-listopad) 

 

Všem hostů přejeme krásný a ničím nerušený pobyt na horách.